jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۷۱۳۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۸

فرانچسکو توتی کاپیتان اسطوره ای باشگاه رم گویا به کار خود به عنوان بازیکن با این باشگاه پایان داده است.

پایان تلخ اسطوره رمی ها

به گزارش جام جم ورزشی ، درگیری مجدد فرانچسکو توتی کاپیتان و اسطوره باشگاه رم با لوچانو اسپالتی سرمربی تیم پس از تساوی 3 بر 3 رم مقابل آتالانتا باعث شده تا رسانه‌های ایتالیا این درگیری را با عنوان پایان کار ال کاپیتانو توصیف کنند.

سایت کالچو میرکاتو ایتالیا در گزارشی خبر داد: درگیری مجدد توتی با اسپالتی در رختکن به نوعی خود زنی برای رم است. توتی با این درگیری به نظر می‌رسد آخرین گل خود را با پیراهن جالوروسی به ثمر رساند و در پایان فصل رفتنی است.

این سایت ایتالیایی ادامه داد: پس از تساوی رم با گلزنی توتی مقابل آتالانتا اسپالتی مصاحبه‌ای را انجام داد و گل توتی را بی اهمیت دانست. اسپالتی در رختکن نیز بر سر بازیکنان داد و فریاد کشید. این رفتار اسپالتی واکنش توتی را به همراه داشت و آنها درگیری لفظی شدیدی در رختکن داشتند.

میرکاتو در پایان خبر داد: با این تفاصیل رم قرارداد توتی را تمدید نکرده و قصد تمدید قراردادش را نیز ندارد و توتی آخر فصل از رم رفتنی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر