jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۷۱۳۴   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۸

فرانچسکو توتی کاپیتان اسطوره ای باشگاه رم گویا به کار خود به عنوان بازیکن با این باشگاه پایان داده است.

پایان تلخ اسطوره رمی ها

به گزارش جام جم ورزشی ، درگیری مجدد فرانچسکو توتی کاپیتان و اسطوره باشگاه رم با لوچانو اسپالتی سرمربی تیم پس از تساوی 3 بر 3 رم مقابل آتالانتا باعث شده تا رسانه‌های ایتالیا این درگیری را با عنوان پایان کار ال کاپیتانو توصیف کنند.

سایت کالچو میرکاتو ایتالیا در گزارشی خبر داد: درگیری مجدد توتی با اسپالتی در رختکن به نوعی خود زنی برای رم است. توتی با این درگیری به نظر می‌رسد آخرین گل خود را با پیراهن جالوروسی به ثمر رساند و در پایان فصل رفتنی است.

این سایت ایتالیایی ادامه داد: پس از تساوی رم با گلزنی توتی مقابل آتالانتا اسپالتی مصاحبه‌ای را انجام داد و گل توتی را بی اهمیت دانست. اسپالتی در رختکن نیز بر سر بازیکنان داد و فریاد کشید. این رفتار اسپالتی واکنش توتی را به همراه داشت و آنها درگیری لفظی شدیدی در رختکن داشتند.

میرکاتو در پایان خبر داد: با این تفاصیل رم قرارداد توتی را تمدید نکرده و قصد تمدید قراردادش را نیز ندارد و توتی آخر فصل از رم رفتنی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر