jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۷۰۳۶ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

به گزارش راشاتودی، آدام ژوبین، معاون دبیر مبارزه با تروریسم و اطلاعات مالی آمریکا می‌گوید: تحریم‌ها همیشه نقش گلوله نقره‌ای را بازی نمی‌کند یا راه حلی برای تمامی بحران‌های سیاست خارجی نیست. در صورتی که آنها موثر هم واقع بشود تاثیرات منفی بر ایالات متحده یا سیستم‌های مالی بین‌المللی دارد.

وی افزود: اعمال تحریم نه تنها بر دشمن ضربه می‌زند بلکه می‌تواند متحدین را هم متضرر کند و روابط دیپلماتیک و فعالیت‌های بازرگانی را دچار تنش کرده و به سیستم مالی آمریکا هم آسیب بزند و در بلندمدت سبب از بین رفتن جایگاه آمریکا در جهان شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر