jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۱۵ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روح‌الله مفیدی از موسیقیدانان عرصه هنر که هم بازیگری و گریم را تجربه کرده و هم نقاشی می‌کشد و مجسمه می‌سازد، از روزهای ورودش به هنر می‌گوید و معتقد است؛ آدم اگر خوب باشد همیشه حالش خوب است.

او در این‌باره به مهر گفت: وقتی کار می‌کردم، همیشه زودتر از همه سر صحنه می‌رفتم، کسی را معطل خودم نگه نمی‌داشتم و چون با همه شوخی می‌کردم، گاهی آفیش می‌شدم، اما بعد می‌فهمیدم که بازی ندارم و فقط می‌خواستند که بخندانمشان. زمانی که کار می‌کردم هر روز نوروزم بود. بهار و طبیعت و سرسبزی حال آدم را خوب می‌کند، اما امروز که همه موهایم سفید شده، فهمیدم آدم خوب حالش همیشه خوب است، حتی اگر با بدی‌های زندگی امتحان شود.

وی همچنین گفت: ناراحت نیستم که چرا دیگر بازی نمی‌کنم. بالاخره سنی از ما گذشته و الان نوبت ما نیست. فضای هنر هم به سمتی رفته که خیلی نمی‌پسندم. گاهی چیزهایی می‌بینم که خیلی خوشایندم نیست. فیلمنامه‌ها هم تمامشان دختر پسری شده و نقشی نیست که به درد سن و سال من بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر