jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۱۵   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روح‌الله مفیدی از موسیقیدانان عرصه هنر که هم بازیگری و گریم را تجربه کرده و هم نقاشی می‌کشد و مجسمه می‌سازد، از روزهای ورودش به هنر می‌گوید و معتقد است؛ آدم اگر خوب باشد همیشه حالش خوب است.

او در این‌باره به مهر گفت: وقتی کار می‌کردم، همیشه زودتر از همه سر صحنه می‌رفتم، کسی را معطل خودم نگه نمی‌داشتم و چون با همه شوخی می‌کردم، گاهی آفیش می‌شدم، اما بعد می‌فهمیدم که بازی ندارم و فقط می‌خواستند که بخندانمشان. زمانی که کار می‌کردم هر روز نوروزم بود. بهار و طبیعت و سرسبزی حال آدم را خوب می‌کند، اما امروز که همه موهایم سفید شده، فهمیدم آدم خوب حالش همیشه خوب است، حتی اگر با بدی‌های زندگی امتحان شود.

وی همچنین گفت: ناراحت نیستم که چرا دیگر بازی نمی‌کنم. بالاخره سنی از ما گذشته و الان نوبت ما نیست. فضای هنر هم به سمتی رفته که خیلی نمی‌پسندم. گاهی چیزهایی می‌بینم که خیلی خوشایندم نیست. فیلمنامه‌ها هم تمامشان دختر پسری شده و نقشی نیست که به درد سن و سال من بخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر