jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۹۸   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جنگ فوتبالی عراق و عربستان بیشتر و بیشتر شده است. عراقی‌ها همچنان اصرار دارند که بازی‌های تیم ملی این کشور در ایران برگزار شود، اما سعودی‌ها بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک ایران به میدان نخواهند رفت.

عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق در این باره گفت: طبیعی است که فدراسیون فوتبال عراق به دنبال منافع شخصی خود باشد. ما ایران را انتخاب کرده‌ایم، چراکه هواداران ما براحتی وارد ایران می‌شوند و می‌توانند از تیم محبوب خود حمایت کنند و البته باید این را هم گفت، پیش از این که ایران را انتخاب کنیم با دو کشور لبنان و اردن مذاکراتی داشتیم، اما آنها اعلام کردند که نمی‌توانند از تیم ما میزبانی کنند و به همین دلیل چاره‌ای نداشتیم جزاین‌که ایران را انتخاب کنیم.

با وجود این که عراق اصرار دارد بازی‌های این کشور در انتخابی جام جهانی در ایران برگزار شود، اما فدراسیون فوتبال عربستان بار دیگر تاکید کرد به هیچ وجه در ایران به میدان نخواهد رفت. عدنان المعیبد، سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان گفت: به هیچ عنوان در ایران به میدان نمی‌رویم و هیچ کس نمی‌تواند ما را به بازی کردن در ایران وادار کند. هر چه بر ما فشار آورند و هر جریمه و مجازاتی در نظر گیرند، باز هم در ایران بازی نخواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر