jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۹۸ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جنگ فوتبالی عراق و عربستان بیشتر و بیشتر شده است. عراقی‌ها همچنان اصرار دارند که بازی‌های تیم ملی این کشور در ایران برگزار شود، اما سعودی‌ها بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک ایران به میدان نخواهند رفت.

عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون فوتبال عراق در این باره گفت: طبیعی است که فدراسیون فوتبال عراق به دنبال منافع شخصی خود باشد. ما ایران را انتخاب کرده‌ایم، چراکه هواداران ما براحتی وارد ایران می‌شوند و می‌توانند از تیم محبوب خود حمایت کنند و البته باید این را هم گفت، پیش از این که ایران را انتخاب کنیم با دو کشور لبنان و اردن مذاکراتی داشتیم، اما آنها اعلام کردند که نمی‌توانند از تیم ما میزبانی کنند و به همین دلیل چاره‌ای نداشتیم جزاین‌که ایران را انتخاب کنیم.

با وجود این که عراق اصرار دارد بازی‌های این کشور در انتخابی جام جهانی در ایران برگزار شود، اما فدراسیون فوتبال عربستان بار دیگر تاکید کرد به هیچ وجه در ایران به میدان نخواهد رفت. عدنان المعیبد، سخنگوی فدراسیون فوتبال عربستان گفت: به هیچ عنوان در ایران به میدان نمی‌رویم و هیچ کس نمی‌تواند ما را به بازی کردن در ایران وادار کند. هر چه بر ما فشار آورند و هر جریمه و مجازاتی در نظر گیرند، باز هم در ایران بازی نخواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر