jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۸۰ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه لوازم خانگی از توزیع کارت‌های خرید کالا تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت: گیرندگان کارت خرید کالا از اوایل اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت به خرید کالا با استفاده از کارت‌های خرید اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، «محمد طحان‌پور» افزود: برای این‌که کارت‌های خرید کالا به افراد بیشتری اختصاص پیدا کند، وام خرید کالا را به 40 میلیون تا 60 میلیون ریال رساندند و اقساط آن را 24ماهه در نظر گرفتند.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تاکید کرد طرح کارت خرید کالا فقط یک مُسکن است و افزود: تنها موردی که اکنون صنف ما را بشدت آزار می‌دهد، حاشیه سود پایین است؛ در خیابان جمهوری تهران یک تلویزیون 3 میلیون تومانی با سود 40هزار تومانی به فروش می‌رسد در حالی که طبق قانون نظام صنفی باید سود سه میلیون ریالی داشته باشد.

به گفته وی، با وجود آن‌که یک تلویزیون سه میلیونی، 40هزار تومان سود دارد، اما نگاه ماموران مالیاتی این نیست.

طحان‌پور گفت: با این‌که اکنون بازار گوشی‌های همراه از حاشیه سود کمی برخوردار است، اما لوازم جانبی آن سود به نسبت معقول‌تری دارد.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تاکید کرد «در ایران بیش از نیاز مردم فروشگاه و مغازه وجود دارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر