jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۸۰   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه لوازم خانگی از توزیع کارت‌های خرید کالا تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت: گیرندگان کارت خرید کالا از اوایل اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت به خرید کالا با استفاده از کارت‌های خرید اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، «محمد طحان‌پور» افزود: برای این‌که کارت‌های خرید کالا به افراد بیشتری اختصاص پیدا کند، وام خرید کالا را به 40 میلیون تا 60 میلیون ریال رساندند و اقساط آن را 24ماهه در نظر گرفتند.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تاکید کرد طرح کارت خرید کالا فقط یک مُسکن است و افزود: تنها موردی که اکنون صنف ما را بشدت آزار می‌دهد، حاشیه سود پایین است؛ در خیابان جمهوری تهران یک تلویزیون 3 میلیون تومانی با سود 40هزار تومانی به فروش می‌رسد در حالی که طبق قانون نظام صنفی باید سود سه میلیون ریالی داشته باشد.

به گفته وی، با وجود آن‌که یک تلویزیون سه میلیونی، 40هزار تومان سود دارد، اما نگاه ماموران مالیاتی این نیست.

طحان‌پور گفت: با این‌که اکنون بازار گوشی‌های همراه از حاشیه سود کمی برخوردار است، اما لوازم جانبی آن سود به نسبت معقول‌تری دارد.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تاکید کرد «در ایران بیش از نیاز مردم فروشگاه و مغازه وجود دارد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر