jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۲۴۵ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آلبوم «دیوونه‌وار» با صدای حمید عسگری 30 فروردین منتشر می‌شود.

حمید عسگری، خواننده پاپ کشورمان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص انتشار ششمین آلبوم رسمی و جدید خود گفت: کارهای این آلبوم به پایان رسیده است. نام آن دیوونه‌وار است و شامل 9 قطعه می‌شود.

این خواننده ادامه داد: تنظیم‌کنندگان این آلبوم شهاب اکبری، مهران خالصی و مهران عباسی هستند و علی ایلیا نیز ترانه‌سرای آن است و نکته قابل توجه اثر این که برای اولین بار تمام قطعات را یک نفر سروده است.

عسگری درباره فضای آلبوم نیز بیان کرد: سعی کرده‌ام فضای متفاوت و جدیدتری را تجربه کنم و در بسیاری از قطعات تنوع ایجاد کرده‌ام تا مخاطب احساس نکند اثر دچار تکرار شده است.

به گفته عسگری، آلبوم دیوونه‌وار 30 فروردین منتشر می‌شود. این آلبوم ششمین آلبوم رسمی حمید عسگری بعد از آلبوم‌های «کما 1»، «کما 2»، «کما 3»، «خوشبختی» و «از عشق» محسوب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر