jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۲۱۳   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۲۳

سرمربی استقلال زیباترین و پرگل ترین دربی های ایران را در کارنامه خود دارد، هر زمان که او در استقلال است دربی ها زیبا و بیادماندنی هستند.

مظلومی رکورد دار زیباترین دربی‌های تاریخ شد

به گزارش جام جم ورزشی ، پرویز مظلومی، همین مربی که امروز بیشترین انتقاد را به خود می بیند، هرگاه مربی استقلال بوده دربی فوق العاده از آب درآمده است؟

او عدد ۴ را خلق کرد، چهار بار پرسپولیس را با نتایج یک بر صفر«دوبار» و دو بر صفر و سه بر صفر برد. پس از آن در یک دیدار هیجان انگیز بازی را سه بر دو به پرسپولیس باخت. بعد از آن همین امسال یک بر یک مساوی کرد در حالی که دربی زیبایی را به نمایش گذاشت و حالا هم ۴ بر ۲ باخته در زیباترین دربی تاریخ.

او تاکنون چهار بار در دیدارهای رسمی دربی را برده و دو بار هم باخته است در واقع هنوز از پرسپولیس جلو است و البته باخت بدی هم داده. با این وجود باید او را به خاطر نقش زدن بهترین دربی های تاریخ تشویق کرد. باید او را بالا برد که دربی هایی که یک طرفش مظلومی بوده همیشه جذاب بوده و تنها یک مساوی یک بر یک داشته است.

مظلومی البته شایسته انتقادهای زیادی هست و به طور کلی نمی توان مثلا او را با برانکو مقایسه کرد اما او را نباید زیر فشار از بین برد، او نقش خاطره می‌زند. او یا «رومی روم» است و یا «زنگی زنگ»، در فکر نگه داشتن بازی و کنترل و دفاع مطلق نیست و این مهمترین فاکتور یک مربی برای فوتبال است. او فوتبال بازی می کند، گاهی اوقات بد گاهی هم خوب.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها