jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۲۱۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۲۳

سرمربی استقلال زیباترین و پرگل ترین دربی های ایران را در کارنامه خود دارد، هر زمان که او در استقلال است دربی ها زیبا و بیادماندنی هستند.

مظلومی رکورد دار زیباترین دربی‌های تاریخ شد

به گزارش جام جم ورزشی ، پرویز مظلومی، همین مربی که امروز بیشترین انتقاد را به خود می بیند، هرگاه مربی استقلال بوده دربی فوق العاده از آب درآمده است؟

او عدد ۴ را خلق کرد، چهار بار پرسپولیس را با نتایج یک بر صفر«دوبار» و دو بر صفر و سه بر صفر برد. پس از آن در یک دیدار هیجان انگیز بازی را سه بر دو به پرسپولیس باخت. بعد از آن همین امسال یک بر یک مساوی کرد در حالی که دربی زیبایی را به نمایش گذاشت و حالا هم ۴ بر ۲ باخته در زیباترین دربی تاریخ.

او تاکنون چهار بار در دیدارهای رسمی دربی را برده و دو بار هم باخته است در واقع هنوز از پرسپولیس جلو است و البته باخت بدی هم داده. با این وجود باید او را به خاطر نقش زدن بهترین دربی های تاریخ تشویق کرد. باید او را بالا برد که دربی هایی که یک طرفش مظلومی بوده همیشه جذاب بوده و تنها یک مساوی یک بر یک داشته است.

مظلومی البته شایسته انتقادهای زیادی هست و به طور کلی نمی توان مثلا او را با برانکو مقایسه کرد اما او را نباید زیر فشار از بین برد، او نقش خاطره می‌زند. او یا «رومی روم» است و یا «زنگی زنگ»، در فکر نگه داشتن بازی و کنترل و دفاع مطلق نیست و این مهمترین فاکتور یک مربی برای فوتبال است. او فوتبال بازی می کند، گاهی اوقات بد گاهی هم خوب.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر