jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۶۰۷۶ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۹

سازمان هواشناسی کشور می‌گوید بارندگی روزهای اخیر طی سه روز آینده در شرق کشور ادامه دارد و سامانه دیگری هم از شمال غرب وارد کشور می‌شود که بارش‌های پراکنده در این مناطق را در پی خواهد داشت.

بارندگی در شرق و غرب ایران ادامه دارد

به گزارش جام جم آنلاین ، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: ‫ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺑﺎرﺷﯽ ﻃﯽ ﺳﻪ روز آﯾﻨﺪه در ﺷﻤﺎل ﺷﺮق و ﺷﺮق ﮐﺸﻮر رﮔﺒﺎر و رﻋﺪ وﺑﺮق‪ ،‬ وزش ﺑﺎد ﺷﺪﯾﺪ و در ﻣﻨﺎﻃﻖ ﻣﺴﺘﻌﺪ ﺑﺎرش ﺗﮕﺮگ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻣﯽ ﺷﻮد‪ .‬

احد وظیفه افزود: از ﻃﺮﻓﯽ ﺑﺎ ﻋﺒﻮر اﻣﻮاج ﮐﻢ‬ ‫داﻣﻨﻪ ﺗﺮاز ﻣﯿﺎﻧﯽ ﺟﻮ از ﺷﻤﺎل ﻏﺮب ﮐﺸﻮر و ﺳﻮاﺣﻞ ﻏﺮﺑﯽ درﯾﺎی ﺧﺰر ﻃﯽ ﺳﻪ روز آﯾﻨﺪه اﺑﺮﻧﺎﮐﯽ و ﺑﺎرش ﭘﺮاﮐﻨﺪه و وزش ﺑﺎد‪ ،‬در اﯾﻦ ﻧﻮاﺣﯽ اﻧﺘﻈﺎر ﻣﯽ رود‪.

به گفته وی، به علت ﻧﻔﻮذ ﺟﺮﯾﺎﻧﺎت ﺷﻤﺎﻟﯽ از اواﺧﺮ روز‬ ‫ﺷﻨﺒﻪ‪ ،‬ﺑﺎرش در ﺳﻮاﺣﻞ درﯾﺎی ﺧﺰر در روز ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ ﺗﺸﺪﯾﺪ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ‪.

ﻃﯽ روزﻫﺎی ﺷﻨﺒﻪ‪ ،‬ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ و دوﺷﻨﺒﻪ، ﻧﻮاﺣﯽ ﺷﺮﻗﯽ ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎرس‪ ،‬ﺗﻨﮕﻪ ﻫﺮﻣﺰ و درﯾﺎی ﻋﻤﺎن ﺑﻪ ﺳﺒﺐ وزش‬ ‫ﺑﺎد ﺷﺪﯾﺪ ﻣﻮاج ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد‪ .‬ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻃﯽ ﺳﻪ روز آﯾﻨﺪه در ﺑﺮﺧﯽ ﻧﻘﺎط ﺷﺮق و ﺟﻨﻮبﺷﺮق ﮐﺸﻮر وزش ﻣﻮﻗﺘﯽ ﺑﺎد ﺷﺪﯾﺪ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﮔﯿﺮی ﮔﺮدوﺧﺎک ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ‪.‬‬

سازمان هواشناسی امروز هوای تهران را ‫ﻧﯿﻤﻪ اﺑﺮی در ﺑﻌﺪ از ﻇﻬﺮ، ﺑﺎرش ﭘﺮاﮐﻨﺪه و ﮔﺎﻫﯽ‬ ‫رﻋﺪوﺑﺮق و وزش ﺑﺎد ﺷﺪﯾﺪ‬ پیش‌بینی کرده است. بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۲۱ و ۱۰ درجه سانتیگراد اعلام شده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر