jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۰۷۳   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۹

دربی و حاشیه هایش تمام شد. در این میان بازیکنان سرخپوش به جای کری خوانی های سطحی آبی های شکست خورده را تنها نگذاشتند.

سرخ ها ، آبی ها را تنها نگذاشتند

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از پایان این دیدار بازیکنان پرسپولیسی به جای کری خوانی های سطحی و نشان دادن عدد چهار جلوی استقلالی ها به سراغ آنها رفتند و دلداری شان دادند. البته این پایان کار نبود. این پیروزی شیرین باعث شد تا بازیکنان سرخپوش دورهمی هایی با یکدیگر بگیرند و در تماس با دوستان استقلالی شان ضمن دلداری دوباره از آنها بخواهند که شام را در کنار آنها باشند، البته استقلالی های که دربی را با شکست بدی پشت سر گذاشتند دعوت پرسپولیسی ها را رد کردند.

روی هم رفته باید گفت که به غیر از دو سه مورد خاص پرسپولیسی ها در قبال پیروزی پر گل و با ارزششان رفتار خوبی از خود در برابر استقلالی ها نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر