jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۰۷۳ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۹

دربی و حاشیه هایش تمام شد. در این میان بازیکنان سرخپوش به جای کری خوانی های سطحی آبی های شکست خورده را تنها نگذاشتند.

سرخ ها ، آبی ها را تنها نگذاشتند

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از پایان این دیدار بازیکنان پرسپولیسی به جای کری خوانی های سطحی و نشان دادن عدد چهار جلوی استقلالی ها به سراغ آنها رفتند و دلداری شان دادند. البته این پایان کار نبود. این پیروزی شیرین باعث شد تا بازیکنان سرخپوش دورهمی هایی با یکدیگر بگیرند و در تماس با دوستان استقلالی شان ضمن دلداری دوباره از آنها بخواهند که شام را در کنار آنها باشند، البته استقلالی های که دربی را با شکست بدی پشت سر گذاشتند دعوت پرسپولیسی ها را رد کردند.

روی هم رفته باید گفت که به غیر از دو سه مورد خاص پرسپولیسی ها در قبال پیروزی پر گل و با ارزششان رفتار خوبی از خود در برابر استقلالی ها نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر