jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۰۷۳   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۹

دربی و حاشیه هایش تمام شد. در این میان بازیکنان سرخپوش به جای کری خوانی های سطحی آبی های شکست خورده را تنها نگذاشتند.

سرخ ها ، آبی ها را تنها نگذاشتند

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از پایان این دیدار بازیکنان پرسپولیسی به جای کری خوانی های سطحی و نشان دادن عدد چهار جلوی استقلالی ها به سراغ آنها رفتند و دلداری شان دادند. البته این پایان کار نبود. این پیروزی شیرین باعث شد تا بازیکنان سرخپوش دورهمی هایی با یکدیگر بگیرند و در تماس با دوستان استقلالی شان ضمن دلداری دوباره از آنها بخواهند که شام را در کنار آنها باشند، البته استقلالی های که دربی را با شکست بدی پشت سر گذاشتند دعوت پرسپولیسی ها را رد کردند.

روی هم رفته باید گفت که به غیر از دو سه مورد خاص پرسپولیسی ها در قبال پیروزی پر گل و با ارزششان رفتار خوبی از خود در برابر استقلالی ها نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها