jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۰۲۵   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

موسیقی فیلم «بادیگارد» ساخته کارن همایونفر، تنها با گذشت یک روز از انتشارش به صدر پرفروش‌ترین آلبوم‌های هفته رسید.

به نوشته میزان، این آلبوم در شرایطی پرفروش‌ترین‌های هفته شد که در جایگاه‌های بعد رقبایی همچون «دخت پری‌وار» اثر علیرضا قربانی و مهیار علیزاده، «ماه و ماهی» اثر حجت اشرف زاده و آرش و امیر بیات، «یادی به رنگ امروز» اثر علی زندوکیلی و نیز «شهر من بخند» اثر پالت قرار داشتند. در این مجموعه 24 قطعه قرار دارد و ضبط آنها در استودیو «پاپ» و به صدابرداری میلاد فرهودی انجام شده است.

احسان بیرقدار که دستیار کارن همایونفر در آهنگسازی هم بوده و کریس گراهام به ترتیب میکس و مسترینگ قطعات را انجام داده‌اند. فیلم‌سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا از هفته پایانی اسفند و همزمان با نوروز 95 اکران شد.

این کارگردان باسابقه درباره آهنگساز هجدهمین فیلم‌سینمایی‌اش گفته بود: تجربه موسیقی بادیگارد با 17 فیلم قبلی‌ام متفاوت شد، چون کارن همایونفر در بادیگارد چنان جوشید که خود تجلی مضمون اصلی فیلم، «محافظ بادیگارد» شد. در چنین موقعیتی، کارگردان بادیگارد جز فخر به حضور چنین هنرمندی چه باید بگوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر