jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۲۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زنی که به بهانه باز کردن در خانه‌اش، مردی را به دام انداخته و از او اخاذی کرده بود، همراه همدستانش دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: چند روز پیش مردی با حضور در کلانتری 19 کرمان از افرادی به اتهام اخاذی شکایت کرد. با تحقیق از شاکی مشخص شد در خیابان زن جوانی به او نزدیک شده و با ادعای این که کلید خانه‌اش را جا گذاشته، از وی خواسته از دیوار خانه‌اش بالا برود و در را برایش باز کند.

وی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد زمانی که شاکی از روی دیوار به حیاط خانه زن جوان رفته، افرادی از داخل خانه به حیاط آمده و مدعی شده‌اند وی با زن جوان دوستی پنهانی دارد. بنابراین او را بشدت کتک زده و مبالغی پول گرفته‌اند تا رهایش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی و آغاز تحقیقات، ماموران همراه شاکی به خانه مورد نظر رفتند و توانستند اعضای این باند اخاذی راکه یک زن و پنج مرد بودند، دستگیر کنند. در بازرسی از خودروی متهمان نیز مقداری پول و گوشی تلفن همراه کشف شد. متهمان با انتقال به پلیسی آگاهی به همدستی با یکدیگر برای اخاذی از شاکی اعتراف کردند. روانبخش خاطرنشان کرد: با توجه به این که احتمال می‌رود افراد دیگری نیزدر دام اعضای باند گرفتار شده باشند، تحقیقات از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر