jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۲۷ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زنی که به بهانه باز کردن در خانه‌اش، مردی را به دام انداخته و از او اخاذی کرده بود، همراه همدستانش دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: چند روز پیش مردی با حضور در کلانتری 19 کرمان از افرادی به اتهام اخاذی شکایت کرد. با تحقیق از شاکی مشخص شد در خیابان زن جوانی به او نزدیک شده و با ادعای این که کلید خانه‌اش را جا گذاشته، از وی خواسته از دیوار خانه‌اش بالا برود و در را برایش باز کند.

وی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد زمانی که شاکی از روی دیوار به حیاط خانه زن جوان رفته، افرادی از داخل خانه به حیاط آمده و مدعی شده‌اند وی با زن جوان دوستی پنهانی دارد. بنابراین او را بشدت کتک زده و مبالغی پول گرفته‌اند تا رهایش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: همزمان با تشکیل پرونده قضایی و آغاز تحقیقات، ماموران همراه شاکی به خانه مورد نظر رفتند و توانستند اعضای این باند اخاذی راکه یک زن و پنج مرد بودند، دستگیر کنند. در بازرسی از خودروی متهمان نیز مقداری پول و گوشی تلفن همراه کشف شد. متهمان با انتقال به پلیسی آگاهی به همدستی با یکدیگر برای اخاذی از شاکی اعتراف کردند. روانبخش خاطرنشان کرد: با توجه به این که احتمال می‌رود افراد دیگری نیزدر دام اعضای باند گرفتار شده باشند، تحقیقات از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر