jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۲۵ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد معتاد تحت تاثیر توهم شیشه روی صاحبکارش در بازار تهران اسید ریخت.

به گزارش جام‌جم، ساعت 14 و 30 دقیقه چهارشنبه گذشته ماموران کلانتری 113 بازار تهران در تماس مردمی از اسیدپاشی در پاساژ شریف در خیابان خیام با خبر شدند. ماموران با حضور در محل مشاهده کردند یکی از کارگران باربر بازار، روی یکی از مغازه‌داران اسید پاشیده است. مرد اسیدپاش در همان پاساژ و پیش از فرار، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

تحقیقات از قربانی 42 ساله اسیدپاشی به نام محسن آغاز شد، او به پلیس گفت: در مغازه‌ام بودم که مرد اسیدپاش در حالی که چوبی به دست داشت، به مغازه‌ام نزدیک شد و با آن ضربه‌هایی به شیشه‌های مغازه زد و آن را شکست. مات و مبهوت مانده بودم. او سپس وارد مغازه‌ام شد. ظرف پلاستیکی کوچکی پر از اسید در دستش بود که آن را با فریاد به سمتم پاشید. این ماجرا خیلی سریع اتفاق افتاد و فرصتی برای فرار نداشتم. در این اسیدپاشی بخشی از صورتم آسیب دید. با فریاد‌های کمک‌خواهی‌ام همسایه‌ها سر رسیدند و مانع از فرار متهم شدند.

وی اضافه کرد: مرد اسیدپاش مدتی نزد من کار می‌کرد و معتاد به شیشه بود. اهالی پاساژ از من خواستند او را اخراج کنم. یک روز این موضوع را به او گفتم که از دستم عصبانی شد و امروز هم روی من اسید پاشید. من با او اختلافی نداشتم.

متهم که داریوش نام دارد، در بازجویی‌ها مدعی شد: محسن زیر پوستم ماده‌ای روغنی تزریق کرده که این ماده در بدنم حرکت کرده و باعث می‌شود تمام حرف‌های او را بشنوم و حرکاتش را کنترل کنم. محسن همیشه فحاشی می‌کند و من سه سال است که این صداها را می‌شنوم به همین دلیل چون نمی‌توانستم بخوابم، تصمیم به این کار گرفتم.

من فقط روی مرد مغازه‌دار جوهر نمک ریختم و اسید همراهم نبود.

با اعترافات متهم، او از سوی قاضی سعید احمدبیگی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران، بازداشت شد و برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت. اسیدپاش برای بررسی سلامت روحی و روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر