jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۱۲   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک شهروند نابینا: شهروندی هستم نابینا و تحت پوشش بهزیستی، دارای همسر و فرزند که متاسفانه برای کار به هرجا مراجعه کردم با پاسخ منفی روبه‌رو شدم. خواهشمندم برای این قشر که به سخت‌ترین شکل امرار معاش می‌کنند چاره‌ای اندیشیده شود.

آقای اندیشمند از شاهین‌شهر: نزدیک دو سال است که نوزادم به دنیا آمده و هنوز موفق به ثبت‌نام یارانه نشده‌ام و همیشه بسته بودن سایت یارانه علت این مشکل است. چرا رسیدگی نمی‌شود؟

یک شهروند: در بلوار هجرت خیابان تختی در محله افسریه صبح‌ها شاهد ترافیک سنگینی هستیم. متاسفانه هیچ چراغی نصب نشده و مامور راهنمایی رانندگی در این مکان حضور ندارد که باعث هرج و مرج می‌شود. خواهشمند است رسیدگی شود.

مدرسی: در بلوار میرداماد سرعت خودروها به قدری زیاد است که عابران برای عبور از خیابان با مشکل مواجه هستند. از شهرداری منطقه می‌خواهیم نسبت به نصب سرعتگیر در این منطقه اقدام کند.

شهروندی از تهران: چرا سیستم تهویه بعضی از واگن‌‌های متروی تهران خراب است؟ یا آنها را روشن نمی‌کنند؟ این در حالی است که به فصل گرما نزدیک می‌شویم و جمعیت مسافران نیز زیاد است که باعث افزایش دما در واگن‌ها می‌شود.

پوراحمد از تهران: چرا پزشکان کمترین وقت را برای ویزیت بیماران اختصاص می‌دهند و سریع برای بیمار نسخه می‌نویسند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر