jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۱۲ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک شهروند نابینا: شهروندی هستم نابینا و تحت پوشش بهزیستی، دارای همسر و فرزند که متاسفانه برای کار به هرجا مراجعه کردم با پاسخ منفی روبه‌رو شدم. خواهشمندم برای این قشر که به سخت‌ترین شکل امرار معاش می‌کنند چاره‌ای اندیشیده شود.

آقای اندیشمند از شاهین‌شهر: نزدیک دو سال است که نوزادم به دنیا آمده و هنوز موفق به ثبت‌نام یارانه نشده‌ام و همیشه بسته بودن سایت یارانه علت این مشکل است. چرا رسیدگی نمی‌شود؟

یک شهروند: در بلوار هجرت خیابان تختی در محله افسریه صبح‌ها شاهد ترافیک سنگینی هستیم. متاسفانه هیچ چراغی نصب نشده و مامور راهنمایی رانندگی در این مکان حضور ندارد که باعث هرج و مرج می‌شود. خواهشمند است رسیدگی شود.

مدرسی: در بلوار میرداماد سرعت خودروها به قدری زیاد است که عابران برای عبور از خیابان با مشکل مواجه هستند. از شهرداری منطقه می‌خواهیم نسبت به نصب سرعتگیر در این منطقه اقدام کند.

شهروندی از تهران: چرا سیستم تهویه بعضی از واگن‌‌های متروی تهران خراب است؟ یا آنها را روشن نمی‌کنند؟ این در حالی است که به فصل گرما نزدیک می‌شویم و جمعیت مسافران نیز زیاد است که باعث افزایش دما در واگن‌ها می‌شود.

پوراحمد از تهران: چرا پزشکان کمترین وقت را برای ویزیت بیماران اختصاص می‌دهند و سریع برای بیمار نسخه می‌نویسند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر