jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۵۷۸۰ ۲۷ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۸

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش شدت بارش ها در شمال شرق کشور خبر داد و اعلام کرد: از فردا رگبار پراکنده در نیمه شمالی کشور به وقوع خواهد پیوست.

بارش در شمال شرق کشور شدت می گیرد

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه با بیان اینکه امروز شدت بارش در استان های واقع در دامنه غربی زاگرس، ارتفاعات البرز مرکزی و غرب سواحل خزر خواهد بود افزود: در برخی مناطق کوهستانی و مرتفع بارش برف دور از انتظار نیست.

وی گفت: از بعداز ظهر امروز بارش در شمال شرق کشور شدت می یابد و روزهای شنبه و یکشنبه بارش به صورت رگبار پراکنده در نیمه شمال کشور به وقوع خواهد پیوست.

وظیفه ادامه داد: طی روزهای شنبه و یکشنبه خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود. همچنین طی ۳ روز آینده در برخی نقاط شرق و جنوب شرق کشور وزش موقتی باد شدید سبب گرد و خاک خواهد شد.

وی اضافه کرد: بیشینه و کمینه دمای تهران فردا به ۱۸ و ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر