jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۷۶۷   ۲۷ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۴

میثم مصطفی جوکار به یک پیروزی با ارزش مقابل احسان لشگری رسید و علیرضا کریمی نیز در یک مبارزه نزدیک رضا بیات را از پیش رو برداشت.

پیروزی میثم جوکار بر احسان لشگری در انتخابی المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ، رقابتهای کشتی انتخابی المپیک در وزن 86 کیلوگرم آغاز شد که میثم مصطفی جوکار در یک نبرد تماشایی 6 بر 2 احسان لشگری را از پیش رو برداشت. جوکار وقت اول را 3-0 برنده شد. در ادامه لشگری با دو زیرگیری نتیجه را 3-2 کرد اما جوکار در نهایت 6 بر 2 پیروز مبارزه شد.

محسن کاوه و بیژن چنگیزی فر لشگری را کو می کردند و رضایی منش مربی جوکار بود.

علیرضا کریمی هم در مبارزه ای نزدیک رضا بیات را 6 بر 4 شکست داد. کریمی در ابتدا 6 امتیاز گرفت اما بیات 4 امتیاز را با خاک و بارانداز جبران کرد. در نهایت این کشتی 6 بر 4 به نفع کریمی تمام شد.

رقابتهای این وزن به صورت دو حذفی برگزار می شود.

نتایج دور اول وزن 86 کیلوگرم:

میثم مصطفی جوکار 6 - احسان لشگری 2

علیرضا کریمی 6 - رضا بیات 4

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر