jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۷۶۷ ۲۷ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۴

میثم مصطفی جوکار به یک پیروزی با ارزش مقابل احسان لشگری رسید و علیرضا کریمی نیز در یک مبارزه نزدیک رضا بیات را از پیش رو برداشت.

پیروزی میثم جوکار بر احسان لشگری در انتخابی المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ، رقابتهای کشتی انتخابی المپیک در وزن 86 کیلوگرم آغاز شد که میثم مصطفی جوکار در یک نبرد تماشایی 6 بر 2 احسان لشگری را از پیش رو برداشت. جوکار وقت اول را 3-0 برنده شد. در ادامه لشگری با دو زیرگیری نتیجه را 3-2 کرد اما جوکار در نهایت 6 بر 2 پیروز مبارزه شد.

محسن کاوه و بیژن چنگیزی فر لشگری را کو می کردند و رضایی منش مربی جوکار بود.

علیرضا کریمی هم در مبارزه ای نزدیک رضا بیات را 6 بر 4 شکست داد. کریمی در ابتدا 6 امتیاز گرفت اما بیات 4 امتیاز را با خاک و بارانداز جبران کرد. در نهایت این کشتی 6 بر 4 به نفع کریمی تمام شد.

رقابتهای این وزن به صورت دو حذفی برگزار می شود.

نتایج دور اول وزن 86 کیلوگرم:

میثم مصطفی جوکار 6 - احسان لشگری 2

علیرضا کریمی 6 - رضا بیات 4

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر