jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۶۰۳   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک شهروند: مشاغل خانگی نیازمند حمایت بیشتر دولت است. خواهش می‌کنیم از این مشاغل حمایت بیشتری شود.

پاسخی به یک گزارش:

روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور در پاسخ به گزارش جام‌جم با تیتر «مردم در پیچ خدمات الکترونیک» با ارسال نمابری به روزنامه نوشت: چنانچه شهروندان نسبت به عملکرد دفاتر پیشخوان دولت شکایتی دارند، می‌توانند با مراجعه یا مکاتبه با کانون دفاتر پیشخوان دولت، موضوع را اعلام کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود. افزون بر این اداره کل ثبتی غیردولتی سازمان ثبت احوال کشور نیز با شماره 60902354 آماده پاسخگویی به شهروندان است.

علاوه بر این، زیرساخت مناسب برای ثبت‌نام و صدور و تحویل کارت ملی هوشمند فراهم شده، ولی به دلیل عدم عنایت کافی برخی مردم به اطلاعیه‌های منتشر شده از سوی سازمان ثبت احوال، حجم مراجعه مردم بیش از ظرفیت‌های پیش‌بینی شده است؛ زیرا فقط افرادی که تاکنون هیچ گونه کارتی اخذ ننموده‌اند باید برای دریافت کارت هوشمند ملی مراجعه نمایند و تعویض کارت شناسایی ملی اجباری نیست، چون کارت‌های شناسایی ملی (نمونه قدیم) تا پایان سال 96 معتبر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر