jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۴۰۲ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۵

مدافع پر‌سپولیس اعلام کرد به لحاظ جدولی، تیم استقلال بالاتر از تیمش قرار دارد و به همین دلیل او هم تیمی‌هایش تلاش می کنند تا پیروز داربی 82 باشند.

بنگر:  استقلال بالاتر از ماست

به گزارش جام جم ورزشی ، محسن بنگر در باره مصاف تیمش برابر استقلال گفت: این بازی از حساسیت زیادی برخوردار است و ما توجه داریم که سه امتیاز این بازی در جدول رده‌بندی خیلی موثر است. ما باید ابتدا محتاط باشیم تا گل نخوریم و سپس گلزنی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سابقه گلزنی به استقلال را دارد یا نه؟ بیا‌ن‌ کرد: من یک گل در جام باشگاه‌ها به استقلال زدم ولی مهم نیست که من گل بزنم یا کس دیگری. مهم سه امتیاز است. همان طور که گفتم ما با تیمی بازی داریم که بالاتر از ماست.

مدافع پر‌سپولیس در پاسخ به این سوال که آیا درست است که عده‌ای به دنبال قهرمان کردن پر‌سپولیس هستند، چرا که مازیار زارع و پژمان نوری هم این صحبت را مطرح کرده‌اند ، گفت: همه این مسائل را می بینند و من نمی دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند. همه چیز به ضرر ما است تا قهرمان نشویم. زارع و نوری نظر خودشان را داده‌اند و ما باید تمرکزمان روی استقلال باشد.

بنگر در ادامه بار دیگر با اشاره به داربی 82 ا‌ضافه‌ کرد‌: استقلال در حال‌ حاضر بالاتر از ما است و در دور رفت بسیاری از بازیکنان ما اولین داربی خود را پشت سر می گذاشتند. الان انگیزه‌ها بالاتر است و تیم‌ها به دنبال قهرمانی هستند. امیدوارم یک بازی خوب و جذاب را از دو تیم تماشا کنیم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: داربی هم یک بازی عادی محسوب می‌شود و فکر می‌کنم اگر کسی هم بخواهد توهین کند بعد از بازی این کار را انجام دهد.

بنگر درباره نماد 6 و چهار اظها‌ر کرد: شش نماد پر‌سپولیسی‌ها است و واقعیت دارد. چهار را هم استقلالی‌ها استفاده می‌کنند. این اعداد برای طرفداران فو‌تبا‌ل است و موجب جذاب تر شدن مسابقات می‌شود.

مدافع تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره محرومیت هو‌اد‌ا‌ران این تیم در دیدار با سیاه‌جامگان گفت: فکر نمی‌کنم فقط هو‌اد‌ا‌ران ما نارنجک‌ها را پرتاب کرده باشند و امنیت ورزشگاه دست پر‌سپولیس نیست که هو‌اد‌ا‌ران ما محروم شوند. اگر امنیت ورزشگاه در دست ما بود می‌توانستند آن موقع به آقای طاهری بگویند هو‌اد‌ا‌ران شما نارنجک پرتاب کردند و چون شما مسئول ورزشگاه هستید از داشتن تماشاگر محروم می شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر