jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۴۰۲   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۵

مدافع پر‌سپولیس اعلام کرد به لحاظ جدولی، تیم استقلال بالاتر از تیمش قرار دارد و به همین دلیل او هم تیمی‌هایش تلاش می کنند تا پیروز داربی 82 باشند.

بنگر:  استقلال بالاتر از ماست

به گزارش جام جم ورزشی ، محسن بنگر در باره مصاف تیمش برابر استقلال گفت: این بازی از حساسیت زیادی برخوردار است و ما توجه داریم که سه امتیاز این بازی در جدول رده‌بندی خیلی موثر است. ما باید ابتدا محتاط باشیم تا گل نخوریم و سپس گلزنی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سابقه گلزنی به استقلال را دارد یا نه؟ بیا‌ن‌ کرد: من یک گل در جام باشگاه‌ها به استقلال زدم ولی مهم نیست که من گل بزنم یا کس دیگری. مهم سه امتیاز است. همان طور که گفتم ما با تیمی بازی داریم که بالاتر از ماست.

مدافع پر‌سپولیس در پاسخ به این سوال که آیا درست است که عده‌ای به دنبال قهرمان کردن پر‌سپولیس هستند، چرا که مازیار زارع و پژمان نوری هم این صحبت را مطرح کرده‌اند ، گفت: همه این مسائل را می بینند و من نمی دانم چرا این حرف‌ها را می‌زنند. همه چیز به ضرر ما است تا قهرمان نشویم. زارع و نوری نظر خودشان را داده‌اند و ما باید تمرکزمان روی استقلال باشد.

بنگر در ادامه بار دیگر با اشاره به داربی 82 ا‌ضافه‌ کرد‌: استقلال در حال‌ حاضر بالاتر از ما است و در دور رفت بسیاری از بازیکنان ما اولین داربی خود را پشت سر می گذاشتند. الان انگیزه‌ها بالاتر است و تیم‌ها به دنبال قهرمانی هستند. امیدوارم یک بازی خوب و جذاب را از دو تیم تماشا کنیم.

او ا‌ضافه‌ کرد‌: داربی هم یک بازی عادی محسوب می‌شود و فکر می‌کنم اگر کسی هم بخواهد توهین کند بعد از بازی این کار را انجام دهد.

بنگر درباره نماد 6 و چهار اظها‌ر کرد: شش نماد پر‌سپولیسی‌ها است و واقعیت دارد. چهار را هم استقلالی‌ها استفاده می‌کنند. این اعداد برای طرفداران فو‌تبا‌ل است و موجب جذاب تر شدن مسابقات می‌شود.

مدافع تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس درباره محرومیت هو‌اد‌ا‌ران این تیم در دیدار با سیاه‌جامگان گفت: فکر نمی‌کنم فقط هو‌اد‌ا‌ران ما نارنجک‌ها را پرتاب کرده باشند و امنیت ورزشگاه دست پر‌سپولیس نیست که هو‌اد‌ا‌ران ما محروم شوند. اگر امنیت ورزشگاه در دست ما بود می‌توانستند آن موقع به آقای طاهری بگویند هو‌اد‌ا‌ران شما نارنجک پرتاب کردند و چون شما مسئول ورزشگاه هستید از داشتن تماشاگر محروم می شوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر