jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۰۹۹ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حسین محب‌اهری هنرمند سینما، تلویزیون و تئاتر، این روزها در دو نمایش «ننه دلاور و فرزندانش» به کارگردانی امیر دژاکام و «شاهزاده خانم بدترکیب» کاری از مریم کاظمی روی صحنه تئاتر است.

این هنرمند در هر یک از نمایش‌ها، دو نقش را ایفا کرده و از همکاری با کاظمی در تئاتر اظهار رضایت فراوان می‌کند. وی به مهر گفت: من از سال 86 که مریم کاظمی را پیدا کردم شیفته شیوه کاری، تخیلات، ذهن خلاق، انرژی فراوان و جدی بودن او در کارش شدم. او بشدت جدی و به کارش معتقد است.

کاظمی اغلب در حال فعالیت است و در این چند سالی که او را می‌شناسم، ندیدم که فارغ نشسته و به چیزی فکر نکند. کار با این هنرمند برای من بسیار لذت بخش است و اگر روزی به من بگویند فردی را برای رئیس‌جمهوری پیشنهاد بده، قطعا مریم کاظمی را معرفی خواهم کرد، چون شک ندارم اوضاع مملکت را درست خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر