jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۵۵   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۹

پنجمین همایش علمی سندرم داون،٢٥ و ٢٦ فروردین ماه در محل مجتمع دانشگاهی ولیعصر برگزار خواهد شد.

پنجمین همایش علمی سندرم داون، ٢٥ و ٢٦ فروردین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان محک، پنجمین همایش علمی سندرم داون، از ساعت 8 تا 16 روزهای 25 و 26 فروردین با محورهای زندگی با افراد سندرم داون،‌توانمند سازی،‌ نقش توانبخشی،‌ آموزش، بلوغ و بزرگسالی، اشتغال و مسائل حقوقی در سالن همایش‌های شهید باکری واقع در میدان امام حسین،‌خیابان دماوند، مجتمع دانشگاهی ولیعصر برگزار خواهد شد.

در این همایش که با همت کانون خیریه سندرم داون و مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب و أطفال دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز برگزار خواهد شد بیش از 30 نفر از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های ضمن حضور یافته و به سخنرانی و گفتگو پیرامون محورهای همایش می پردازند و در ادامه ‌تعدادی از افراد داری سندرم داون به اجرای برنامه‌های هنری خواهند پرداخت.

همچنین در روز چهارشنبه 25 فروردین تعدادی از هنرمندان و ورزشکاران صاحب نام ایران به عنوان سفیران سندرم داون، معرفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو