jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۵۲ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۵۵

وزیر راه و شهرسازی کشورمان به منظور دیدار و گفتگو با مسئولان آلمانی و صاحبان صنایع و روسای نهادهای مالی این کشور وارد برلین شد.

وزیر راه و شهر سازی وارد المان شد

به گزارش جام جم آنلاین ، عباس آخوندی امروز علاوه بر دیدار با زیگمار گابریل قائم مقام صدراعظم و وزیر اقتصاد و انرژی آلمان با مدیران شرکت بمباردیه که در زمینه ساخت واگن و قطعات هواپیما فعالیت دارد نیز دیدار خواهد کرد.

عباس آخوندی در سفر دو روزه اش به برلین همچنین با الکساندر دوبرینت وزیر حمل و نقل و ساختارهای زیربنایی دیجیتال المان و جمعی از بانکداران و بنگاههای اقتصادی و مالی دیدار می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر