jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۵۲   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۵۵

وزیر راه و شهرسازی کشورمان به منظور دیدار و گفتگو با مسئولان آلمانی و صاحبان صنایع و روسای نهادهای مالی این کشور وارد برلین شد.

وزیر راه و شهر سازی وارد المان شد

به گزارش جام جم آنلاین ، عباس آخوندی امروز علاوه بر دیدار با زیگمار گابریل قائم مقام صدراعظم و وزیر اقتصاد و انرژی آلمان با مدیران شرکت بمباردیه که در زمینه ساخت واگن و قطعات هواپیما فعالیت دارد نیز دیدار خواهد کرد.

عباس آخوندی در سفر دو روزه اش به برلین همچنین با الکساندر دوبرینت وزیر حمل و نقل و ساختارهای زیربنایی دیجیتال المان و جمعی از بانکداران و بنگاههای اقتصادی و مالی دیدار می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر