jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۴۶۴۲ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۳

بهزاد غلامپور یار جدا نشدنی علی دایی است.

غلامپور بازهم روی سر و گردن علی دایی! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، غلامپور اما برای علی دایی گاهی اوقات دردسرهایی به همراه دارد که البته این دردسرها پس از گل های صبا و یا هر تیم دیگری که علی دایی هدایت آن را بر عهده دارد به وجود می آید. غلامپور پس از هر گل روی سر و گردن علی دایی می پرد. با اینکه علی دایی چند بار به او تذکر داده اما این عادت غلامپور که ممکن است آسیب های جدی بدنی هم به دنبال داشته باشد رفع نمی شود که نمی شود.

این عکس مربوط به دیدار صبا و سایپا بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر