jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۶۴۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۴۸

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران همچنان مصدوم است.

تیموریان به بازی با استقلال می‌رسد

به گزارش جام جم ورزشی ، آندرانیک تیموریان که در نیم فصل دوم به تیم سایپا پیوسته در سال 95 هنوز نتوانسته برای تیمش بازی کند و دچار مصدومیت شده است.

پیش از این گفته می‌شد احتمال دارد تیموریان در بازی با سیاه جامگان در هفته بیست و ششم بتواند بازی کند اما این بازیکن هنوز از ناحیه زانو دچار مشکل است.

تیموریان روز گذشته هم با لباس شخصی در تمرین تیم سایپا حاضر شد و قرار است امروز از پایش ام آر آی بگیرد.

تیموریان در هفته بیست و ششم و در بازی با سیاه جامگان غایب است. گفته می‌شود تیموریان شاید به بازی با ملوان برسد به شرطی که ام آر آی این بازیکن مثبت باشد در غیر اینصورت او می‌تواند سایپا را در بازی با استقلال همراهی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر