jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۶۲۱ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۸

تیم ملی تنیس بانوان ایران اولین دیدار خود در مسابقات فدکاپ را با شکست برابر فیلیپین پشت سر گذاشت.

نخستین شکست برای تنیسورهای زن ایرانی در فدکاپ

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی تنیس بانوان ایران رقابت خود را در گروه دو مسابقات فدکاپ منطقه آسیا و اقیانوسیه آغاز کرد و در نخستین دیدار به مصاف فیلیپین رفت. در بازی ایران برابر فیلیپین، سارا امیری و صدف صادق وزیری بازی های انفرادی را انجام دادند که امیری با نتیجه 2 بر صفر(6-1 و 6-4) بازی را به کاترینا لنرت واگذار کرد. صادق وزیری نیز با نتیجه 2برصفر (6-0 و 6-0) برابر کیم ایگلوپاس شکست خورد.

با این نتیجه دیگر بازی دونفره بین دو تیم برگزار نشد.

تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم های فیلیپین، هنگ کنگ، جزایر پاسیفیک و بحرین همگروه است و فردا باید برابر جزایر پاسفیک به میدان برود.

صدف صادق وزیری، سارا امیری، غزل پاک باطن و غزاله ترکمن ترکیب تیم ملی بانوان را در مسابقات فدکاپ تشکیل می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر