jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۸۹۴۵۸۷ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

دزدان مسلح وقتی خود را محاصره پلیس دیدند تعقیب و گریز را آغاز کردند. سرانجام پس از درگیری مسلحانه در حاشیه بزرگراه دو سارق دستگیر شدند.

14 بهمن سال گذشته مرد جوانی با مراجعه به کلانتری آزادی از سرقت مسلحانه خودرو پرایدش خبر داد. این مرد در مورد نحوه سرقت خودروی خود گفت: حوالی ساعت 14 در حال رفتن به خانه ام بودم که تلفن همراهم زنگ خورد. برای جواب دادن به تلفن کنار خیابان پارک کردم. مشغول صحبت با تلفن همراهم بودم که مرد قوی هیکلی اسلحه‌ای روی سرم قرار داد و همدست او مدعی شد اگر زندگی‌ام را دوست دارم باید از خودرو پیاده شوم. آنها مرا به گوشه‌ای پرتاب کردند و سپس با سرقت خودرو متوالی شدند.

با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس ویژه سرقت، پرونده در اختیار کارآگاهان اداره هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که هیچ سرنخی از سارقان وجود نداشت سرانجام ماموران متوجه شدند خودروی سرقتی در حال تردد در اتوبان همت است. بلافاصله گشت انتظامی برای متوقف کردن خودرو وارد عمل شد اما راننده بدون توجه به هشدار پلیس اقدام به فرار کرد . در جریان عملیات تعقیب و گریز خودروی سارقان پس از برخورد با دو خودروی پراید دیگر متوقف شد اما دو سرنشین آن با رها کردن خودرو اقدام به فرار و شلیک به سمت ماموران کردند.

سرانجام پس از تعقیب و گریز در حاشیه اتوبان همت ماموران موفق شدند با شلیک چند تیر هوایی دو مرد سارق را متوقف کنند.هفته گذشته با انتقال هر دو متهم به دادسرای ویژه سرقت آنها به سرقت خودروی پراید با تهدید اسلحه اعتراف کردند.

مهرداد سردسته باند در بازجویی‌ها مدعی شد: چند ماه قبل اسلحه کلت را به قیمت 140 هزار تومان از غرب کشور خریدم و به تهران آمدم. در این مدت با همدستی دوستم موفق شدیم چهار خودرو را مسلحانه سرقت کنیم. بعد از هر سرقت من خودروها را به یکی از شهرهای غربی می‌بردم و به قاچاقچیان می‌فروختم. از این راه تا به حال 10 میلیون تومان به جیب زدم. با اعترافات سارق مسلح و همدستش، بازپرس پرونده آنها را برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت و در اختیار کاراگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر