jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۰۳ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت مامور انتظامی ایرانشهر در عملیاتی پلیسی خبر داد.

به گزارش جام‌جم، سردار حسین رحیمی در این باره گفت: درگیری مسلحانه ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشرار مسلح در دوازدهم فروردین امسال رخ داد و منجر به شهادت سروان محمد تقی‌زاده و به هلاکت رسیدن یکی از عاملان این جنایت شد،اما دستگیری عامل اصلی این جنایت در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از اقدامات تخصصی شبانه‌روزی، محل اختفای متهم فراری را در یکی از روستاهای شهرستان ایرانشهر شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه، این شرور مسلح را دستگیر و در بازرسی از محل، دو قبضه سلاح کلاشینکف، یک دستگاه خودروی مسروقه و مقادیر زیادی داروهای قاچاق کشف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر