jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۴۵۸   ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با تساوی خانگی آبی ها مقابل سپاهان

استقلال و پرسپولیس هم امتیاز شدند

تساوی بدون گل مقابل سپاهان، نتیجه‌ای نبود که 40 هزار تماشاگر استقلال و میلیون ها هوادار این تیم پای گیرنده های تلویزیونی را راضی کند.

استقلال با تساوی خانگی مقابل سپاهان، اگرچه به لطف گل آوراژ بهتر نسبت به پرسپولیس به رده دوم صعود کرد اما این نتیجه باعث شد آنها در آستانه دیدار حساس شهرآورد، صدر جدول را به همتای خوزستانی خود واگذار کنند. با زی استقلال و سپاهان موقعیت های فراوانی داشت اما گلی دربرنداشت تا استقلال و پرسپولیس در شرایطی که هر دو در امتیاز 45 برابر هستند برای بازی سرنوشت ساز روز جمعه آماده شوند.

در دیگر بازی حساس دیروز تراکتورسازی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان دست به کار بزرگی زد و بازی یک بر صفر باخته را با نتیجه 2 بر یک از ذوب آهن برد تا با 41 امتیاز و صعود به رده چهارم به کورس قهرمانی اضافه شود. تعویض های طلایی امیر قلعه نویی برگ برنده او در این بازی بود زیرا بختیار رحمانی و خالد شفیعی که به عنوان بازیکن ذخیره به زمین آمده بودند در دقایق 69 و 86 زننده گل های تیم مهمان بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر