jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۴۵۸ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با تساوی خانگی آبی ها مقابل سپاهان

استقلال و پرسپولیس هم امتیاز شدند

تساوی بدون گل مقابل سپاهان، نتیجه‌ای نبود که 40 هزار تماشاگر استقلال و میلیون ها هوادار این تیم پای گیرنده های تلویزیونی را راضی کند.

استقلال با تساوی خانگی مقابل سپاهان، اگرچه به لطف گل آوراژ بهتر نسبت به پرسپولیس به رده دوم صعود کرد اما این نتیجه باعث شد آنها در آستانه دیدار حساس شهرآورد، صدر جدول را به همتای خوزستانی خود واگذار کنند. با زی استقلال و سپاهان موقعیت های فراوانی داشت اما گلی دربرنداشت تا استقلال و پرسپولیس در شرایطی که هر دو در امتیاز 45 برابر هستند برای بازی سرنوشت ساز روز جمعه آماده شوند.

در دیگر بازی حساس دیروز تراکتورسازی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان دست به کار بزرگی زد و بازی یک بر صفر باخته را با نتیجه 2 بر یک از ذوب آهن برد تا با 41 امتیاز و صعود به رده چهارم به کورس قهرمانی اضافه شود. تعویض های طلایی امیر قلعه نویی برگ برنده او در این بازی بود زیرا بختیار رحمانی و خالد شفیعی که به عنوان بازیکن ذخیره به زمین آمده بودند در دقایق 69 و 86 زننده گل های تیم مهمان بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر