jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۴۰   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر امور خارجه با بیان این‌که در تحریم‌ها برضد تهران، آمریکا سهم ایران را در بازار جهانی نفت ربوده است، گفت: ایران برای بازپس‌گیری جایگاه مناسب خود در بازار نفت مصمم است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمدجواد ظریف تصریح کرد: در حال حاضر ایران به بازار نفت بازگشته است و امیدواریم دیگر تولیدکنندگان نیز به این نتیجه برسند و به نظرم روسیه نشان داده شرایط مشخصی را که ایران پس از لغو تحریم‌ها دارد، درک می‌کند. وی افزود: امیدواریم همه کشورها اعضای اوپک یا غیراوپک این واقعیت را در نظر بگیرند. وی گفت: معتقدیم که منطقه ما نیاز به مناقشات ندارد، ما همه با تروریسم مواجه شده‌ایم که بر اثر چند سال اشغال عراق توسط آمریکا به وجود آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر