jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۰۸۸   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

به گزارش پایگاه خبری اسکای نیوز انگلیس، رابرت اونیل اهل ایالت مونتانا در حالی که مقابل یک فروشگاه در خودرو خود به خواب فرو رفته بود، بازداشت شد.

پلیس پس از آن که به درخواست مشتریان این فروشگاه به محل فراخوانده شد، وی را شناسایی کرد. به گفته مقامات پلیس، اونیل اتهام پلیس مبنی بر رانندگی در حالت مستی را تکذیب و از دادن آزمایش برای مشخص شدن سطح الکل در خونش خودداری کرد. اونیل دو سال پیش در اظهاراتی علنی فاش کرد که وی در شلیک گلوله به بن لادن که به کشته شدن وی منجر شد، نقش داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر