jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۸۷   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرونشست زمین در مشهد خودروی نیسان حامل دو تن بار را گرفتار کرد.

حسین خاکپور، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد در این باره گفت: زمین در خیابان تکتم شمالی مشهد به علت نامعلومی نشست کرد.

با رخ دادن این حادثه یک خودروی نیسان حامل دو تن مرغ به داخل زمین فرو رفت که حدود ساعت 4 صبح پنجشنبه با گزارش این حادثه به ایستگاه شماره 3 آتش‌نشانی، آتش‌نشانان در محل حاضر شدند. وی اضافه کرد: آتش‌نشانان مشاهده کردند به‌دلیل نامعلومی به‌طور تقریبی حفره‌ای با قطر حدود سه و عمق دو متر از سطح کوچه نشست کرده و به فرورفتن چرخ عقب خودروی نیسان به داخل زمین منجر شده است. آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل، ست هیدرولیک و الوار چینی نسبت به رهاسازی خودرو بدون وارد آمدن خسارت مالی اقدام کردند. / آتش‌نشانی مشهد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر