jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۸۷ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرونشست زمین در مشهد خودروی نیسان حامل دو تن بار را گرفتار کرد.

حسین خاکپور، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد در این باره گفت: زمین در خیابان تکتم شمالی مشهد به علت نامعلومی نشست کرد.

با رخ دادن این حادثه یک خودروی نیسان حامل دو تن مرغ به داخل زمین فرو رفت که حدود ساعت 4 صبح پنجشنبه با گزارش این حادثه به ایستگاه شماره 3 آتش‌نشانی، آتش‌نشانان در محل حاضر شدند. وی اضافه کرد: آتش‌نشانان مشاهده کردند به‌دلیل نامعلومی به‌طور تقریبی حفره‌ای با قطر حدود سه و عمق دو متر از سطح کوچه نشست کرده و به فرورفتن چرخ عقب خودروی نیسان به داخل زمین منجر شده است. آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل، ست هیدرولیک و الوار چینی نسبت به رهاسازی خودرو بدون وارد آمدن خسارت مالی اقدام کردند. / آتش‌نشانی مشهد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر