jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۶۸ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

حمید سوریان به عنوان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در مسابقات گزینشی مغولستان به میدان می‌رود.

محمد بنا گفت: با تصمیم کادر فنی حمید سوریان نماینده وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی در مسابقات گزینشی مغولستان است.

با توجه به زیرنظر داشتن تمرینات سوریان پس از بازگشت از قزاقستان، وی از نظر آمادگی و شرایط وزنی در موقعیت بهتری نسبت به دیگر نفرات مدنظر در این وزن قرار داشت.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم سوریان و باباجان‌زاده در رقابت‌های گزینشی مغولستان که به صورت جهانی برگزار می‌شود با قرار گرفتن در بین سه نفر برتر در 3 اردیبهشت سهمیه المپیک 2016 برزیل را کسب کنند تا کار به مرحله آخر در ترکیه کشیده نشود.

سوریان پیش از این در جهانی لاس‌وگاس و گزینشی قزاقستان از کسب سهمیه المپیک بازماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر