jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۴۶۷ ۱۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعتی سازمان ثبت احوال کشور از ثبت تولد40هزار و 945 ولادت در 13 روز ابتدای 95 در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، علی‌اکبر محزون افزود: از این تعداد ولادت،1331 مورد چندقلوزایی بوده است.

وی ادامه داد: استان‌های تهران، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین آمار ولادت را در ایام نوروز به خود اختصاص دادند. مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی ثبت احوال کشور خاطرنشان کرد: در دنیا معمولا به ازای هر صد دختر، 102 تا 107 نوزاد پسر متولد می‌شود که این رقم در کشور ما به ازای هر صد دختر، 106 ولادت به پسران اختصاص دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر