jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۲۲۰۷ ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نمایش «بینوایان» به کارگردانی سروش طاهری و برگرفته از رمان مطرح ویکتور هوگو نویسنده فقید فرانسوی در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

در این نمایش خسرو شهراز، شیرین بینا، کوروش زارعی، مانلی حسین‌پور و پژمان جمشیدی بازی می‌کنند. این اثر از ۲۶ فروردین‌ تا ۱۵ اردیبهشت‌ در سالن ناظرزاده کرمانی اجرا می‌شود. آن‌طور که کارگردان «بینوایان» به مهر می‌گوید، در این نمایش بر خلاف آنچه در داستان ویکتور هوگو رخ می‌دهد، همه شخصیت‌ها در صدد کمک به کوزت برای خوشبختی هستند اما این شخصیت به خاطر طمعکاری به خود آسیب می‌زند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر