jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۱۳۵۸   ۱۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۸

همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) صورت گرفت

فراخون جهیزیه عروس آبرومند / کار خوب با یک کلیک

عروس ۲۷ سال سن دارد و به همراه خانواده در یکی از مناطق مرکزی تهران در آپارتمانی ۵۰ متری مستاجر هستند پدر وی به دلیل بیماری قادر به کار کردن نیست و خیرین در صورت کمک می‌توانند به سایت WWW.hemmat110.com مراجعه کنند.

فراخون جهیزیه عروس آبرومند / کار خوب با یک کلیک

به گزارش جام جم آنلاین ، همزمان با ولادت حضرت زهرا(س)، خیریه همت با 2 اولویت تهیه جهیزیه و کمک های درمانی برای خانواده های نیازمند تاسیس شده است.

این مجموعه طی سال‌های اخیر اقدامات مهمی را در خصوص تأمین جهیزیه دختران نیازمند انجام داده است.

خیریه همت همینک قصد دارد کمک‌های خیرین را برای عروس 27 ساله جمع آوری کند.

عروس 27 ساله به همراه خانواده در یکی از مناطق مرکزی تهران در آپارتمانی 50 متری مستاجر هستند. و پدر وی به دلیل بیماری قادر به کار کردن نیست.

وی دارای یک خواهر و یک برادر ازدواج کرده و دو برادر دیگر نوجوان و جوان هم در خانه هستند، چند ماهی است که وی عقد کرده اما بدلیل ناتوانی در تهیه جهیزیه همچنان نتوانسته به خانه بخت برود.

همت کنید برای تهیه جهیزیه این عروس آبرومند با 50 میلیون ریال!

خیرین و نیکوکاران می توانند جهت دریافت فراخوان های خیریه همت شماره موبایل و مشخصات خود را به شماره 30001040 ارسال نمایند ضمن اینکه آدرس سایت خیریه همت عبارت از WWW.hemmat110.com.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها