jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۱۳۵۸   ۱۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۰۸

همزمان با ولادت حضرت فاطمه (س) صورت گرفت

فراخون جهیزیه عروس آبرومند / کار خوب با یک کلیک

عروس ۲۷ سال سن دارد و به همراه خانواده در یکی از مناطق مرکزی تهران در آپارتمانی ۵۰ متری مستاجر هستند پدر وی به دلیل بیماری قادر به کار کردن نیست و خیرین در صورت کمک می‌توانند به سایت WWW.hemmat110.com مراجعه کنند.

فراخون جهیزیه عروس آبرومند / کار خوب با یک کلیک

به گزارش جام جم آنلاین ، همزمان با ولادت حضرت زهرا(س)، خیریه همت با 2 اولویت تهیه جهیزیه و کمک های درمانی برای خانواده های نیازمند تاسیس شده است.

این مجموعه طی سال‌های اخیر اقدامات مهمی را در خصوص تأمین جهیزیه دختران نیازمند انجام داده است.

خیریه همت همینک قصد دارد کمک‌های خیرین را برای عروس 27 ساله جمع آوری کند.

عروس 27 ساله به همراه خانواده در یکی از مناطق مرکزی تهران در آپارتمانی 50 متری مستاجر هستند. و پدر وی به دلیل بیماری قادر به کار کردن نیست.

وی دارای یک خواهر و یک برادر ازدواج کرده و دو برادر دیگر نوجوان و جوان هم در خانه هستند، چند ماهی است که وی عقد کرده اما بدلیل ناتوانی در تهیه جهیزیه همچنان نتوانسته به خانه بخت برود.

همت کنید برای تهیه جهیزیه این عروس آبرومند با 50 میلیون ریال!

خیرین و نیکوکاران می توانند جهت دریافت فراخوان های خیریه همت شماره موبایل و مشخصات خود را به شماره 30001040 ارسال نمایند ضمن اینکه آدرس سایت خیریه همت عبارت از WWW.hemmat110.com.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها