تصادف 17 خودرو در اتوبان آزادگان

سخنگوی اورژانس کشور از تصادف 17 خودرو در اتوبان آزادگان خبر داد.
کد خبر: ۸۹۰۴۶۴
تصادف 17 خودرو در اتوبان آزادگان

به گزارش جام جم آنلاین مجتبی خالدی در گفت‌و‌گو با ایسنا، گفت: در ساعت 12 و 57 دقیقه ظهر امروز یک دستگاه خودروی پژو 405 در کیلومتر 2 اتوبان همدان به سمت تهران واژگون شد که این حادثه شش مصدوم بر جای گذاشت که در پی آن دو آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی اظهار کرد: در استان مازندران در محدوده سوادکوه نیز واژگونی یک دستگاه پراید در ساعت 12 و 49 دقیقه ظهر امروز رخ داد که هفت نفر در اثر این حادثه مصدوم شدند که برای کمک به حادثه‌دیدگان سه آمبولانس به محل اعزام شد که اولین آمبولانس ظرف چهار دقیقه خود را به محل رساند.

سخنگوی اورژانس کشور در ادامه به حادثه تصادف سمند و پراید اشاره کرد و گفت: این حادثه در محور شاهرود-سبزوار در ساعت 12 و 20 دقیقه امروز رخ داد که دو کشته و هفته مصدوم به دنبال داشت و اولین آمبولانس طی سه دقیقه به محل حادثه رسید.

وی افزود: در محور نیشابور- فیروزه نیز یک دستگاه خودوری ال90‌ با پژوی 405 تصادف کرد که چهار آمبولانس ظرف شش دقیقه به محل رسیدند؛ این حادثه نیز هشت مصدوم داشت.

خالدی در پایان به حادثه تصادف 17 خودرو در اتوبان آزادگان، غرب به شرق، بعد از خلیج، زیر پل آزادگان اشاره کرد و گفت: این حادثه که در ساعت 10 و 56 دقیقه صبح امروز اتفاق افتاد، 10 مصدوم داشته که هفت نفر زن و سه نفر مرد بودند. شش آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به این محل اعزام شدند و همه مصدومان به بیمارستان هفت تیر منتقل شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها