jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۷۷۹۳   ۱۷ اسفند ۱۳۹۴  |  ۲۰:۱۳

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95:

خرید خدمت مشمولان غایب سال آینده ادامه می یابد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95 کل کشور از ادامه خرید خدمت مشمولان غایب بیش از 8 سال در سال آینده خبر داد.

خرید خدمت مشمولان غایب سال آینده ادامه می یابد

به گزارش جام جم آنلاین ، محمدرضا پورابراهیمی روز دوشنبه با تشریح نشست روز دوشنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95 کل کشور ادامه داد: در این جلسه بخش منابع درآمدی بودجه سال آینده بررسی شد که در مورد مشمولان غایب که بیش از هشت سال از غیبت آن ها می گذرد مقرر شد این افراد بتوانند با پرداخت جریمه، کارت معافیت خود را دریافت کنند که بر اساس جریمه های پیش بینی شده از 10 میلیون تومان برای افراد زیر دیپلم تا 50 میلیون تومان برای پزشکان متخصص محاسبه خواهد شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: درچارچوب بررسی لایحه بودجه 95 کل کشور، دولت موظف شد یک درصد از مجموع منابع مرتبط با تملک دارایی سرمایه ای شرکت های دولتی و بانک ها به صورت ماهانه جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان و ارتقای نظام آموزشی در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار دهد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها