jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۷۷۹۳   ۱۷ اسفند ۱۳۹۴  |  ۲۰:۱۳

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95:

خرید خدمت مشمولان غایب سال آینده ادامه می یابد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95 کل کشور از ادامه خرید خدمت مشمولان غایب بیش از 8 سال در سال آینده خبر داد.

خرید خدمت مشمولان غایب سال آینده ادامه می یابد

به گزارش جام جم آنلاین ، محمدرضا پورابراهیمی روز دوشنبه با تشریح نشست روز دوشنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 95 کل کشور ادامه داد: در این جلسه بخش منابع درآمدی بودجه سال آینده بررسی شد که در مورد مشمولان غایب که بیش از هشت سال از غیبت آن ها می گذرد مقرر شد این افراد بتوانند با پرداخت جریمه، کارت معافیت خود را دریافت کنند که بر اساس جریمه های پیش بینی شده از 10 میلیون تومان برای افراد زیر دیپلم تا 50 میلیون تومان برای پزشکان متخصص محاسبه خواهد شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: درچارچوب بررسی لایحه بودجه 95 کل کشور، دولت موظف شد یک درصد از مجموع منابع مرتبط با تملک دارایی سرمایه ای شرکت های دولتی و بانک ها به صورت ماهانه جهت پرداخت مطالبات فرهنگیان و ارتقای نظام آموزشی در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار دهد.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها