jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۷۶۰۲   ۱۷ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۹

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح:

فروش سربازی در سال ۹۵ صحت ندارد

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که فروش خدمت سربازی در سال ۹۵ صحت ندارد، اعلام کرد: در سال ۹۵ بحث پرداخت جریمه مشمولان غایب دنبال می‌شود.

فروش سربازی در سال ۹۵ صحت ندارد

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار موسی کمالی در مورد اخبار منتشر شده پیرامون فروش سربازی در سال 95 اظهارداشت: فروش خدمت سربازی در سال 95 صحت ندارد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: بحث پرداخت جریمه مشمولان غایب در سال 95 مطرح شده که کلیاتش در مجلس تصویب شده است.

سردار کمالی ادامه داد: بنا بر پیشنهاد ستاد کل کسانی که بیش از 8 سال غیبت داشته و در سال 95 مدت غیبتشان از سربازی به 9 سال می‌رسد می‌توانند با پرداخت جریمه از خدمت سربازی معاف شوند.

این مقام ارشد ستاد کل در خصوص مهلت پرداخت جریمه مشمولان غایب ثبت‌نامی در سال 94 خاطرنشان کرد: این دسته از ثبت نام شدگان می‌توانند تا پایان سال اقدام کرده و جریمه خود را بپردازند؛ اگر اقدام نکنند باید در سال 95 جریمه را بپردازند که قطعاً میزان جریمه افزایش خواهد یافت.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها