jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۸۶۰۰۶   ۱۱ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۱

تیم ملی تنیس روی میز مردان ایران مقابل بلژیک شکست خورد.

اولین شکست پینگ‌پنگ ایران در رقابت های جهانی

به گزارش جام جم ورزشی ، در رقابت های جهانی تنیس روی میز تیم ملی مردان ایران مقابل بلژیک با نتیجه سه بر دو مغلوب شد.

در این دیدار و در نخستین بازی نیما عالمیان سه بر صفر حریف خود را شکست داد، در دومین بازی نوشاد عالمیان سه بر دو مغلوب شد. در سومین بازی افشین نوروزی سه بر یک حریف خود را شکست داد، در چهارمین بازی نیما عالمیان سه بر یک باخت و در بازی پنجم نوشاد عالمیان سه بر یک نتیجه را واگذار کرد تا در مجموع تیم ملی تنیس روی میز ایران سه بر دو مقابل بلژیک مغلوب شود.

ملی پوشان مردان ایران در آخرین بازی خود به مصاف برزیل می روند. مردان ایران پیش از این سه دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها