jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۸۲۲۵۶   ۲۷ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۰

سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز ( ITTF ) خبر انتخابات فدراسیون ایران را منتشر کرد .

انعکاس جالب پینگ پنگ ایران بر سایت جهانی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از باشگاه خبرنگاران ، یان مارشال مدیر انگلیسی وب سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز خبر انتخابات فدراسیون ایران را در صفحه اصلی اخبار این سایت ممنعکس کرد .

مدیر سایت فدراسیون جهانی به درخشش های برادران عالمیان در مسابقات مختلف بین المللی از جمله قهرمانی در رقابت های تورجهانی 2012 مراکش و تورجهانی 2015 بلژیک اشاره کرد و این دو بازیکن را مدلی برای آینده تنیس روی میز ایران قلمداد کرده است .

در ادامه این گزارش آمده ، مهرداد علیقارداشی که از سال 2000 الی 2010 دبیری فدراسیون تنیس روی میز ایران را بر عهده داشته از مربیان سطح بین المللی است .

انتخابات فدراسیون تنیس روی میز روز 16 آبان ماه برگزار شد و مهرداد علیقارداشی برای چهار سال سکان هدایت این فدراسیون را بدست گرفت .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها