در جلسه هیات وزیران به ریاست رئیس جمهوری؛

عیدی کارمندان دولت 6 میلیون و 880 هزار ریال تعیین شد

هیات دولت درجلسه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، پاداش پایان سال 1394(عیدی) کارکنان دولت را مبلغ ثابت 6 میلیون و 880 هزار ریال تعیین کرد.
کد خبر: ۸۷۹۹۸۲
عیدی کارمندان دولت 6 میلیون و 880 هزار ریال تعیین شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دراین جلسه که عصر یکشنبه برگزار شد، دستگاه های اجرایی موضوع قانون خدمات کشوری و قانون محاسبات عمومی کشور، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه وسایر دستگاه های اجرایی مشمول قوانین خاص مجاز هستند به کارمندان خود (رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت، قراردادی و موقت)، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که به طور تمام وقت اشتغال به کار دارند، مبلغ ثابت 6 میلیون و 880 هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال 1394 به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه های اجرایی پرداخت نمایند.

همچنین میزان عیدی بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کار افتادگی و حقوق وظیفه وارث مستخدمین متوفای مشمول صندوق های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ ثابت 6 میلیون و 880 هزار ریال خواهد بود که از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی ذیربط قابل پرداخت می باشد.

موضوع افزایش سرمایه شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از دیگر مصوبات جلسه دولت بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ن
-
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
۰
۰
خیلی زحمت كشیدی تورم هزار درصدی آخه خجالت نمی كشید با این پول چی می شد خرید شب عید عروس ، نوه وبچه ها آدم باید توروشون خجالت بكشد این همه هزینه در مملكت واقعا كه خدا قوت بهتون بدد با این تصمیمات
رزمنده دوران دفاع مقدس
-
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
۰
۰
واقعا" خجالت نمی كشند كه این مقدار ناچیز را به عنوان عیدی به جانبازان و بازنشستگان می پردازند و آیا این مبلغ ذره ای از فداكاری های این جان بر كفان را جبران كرد؟ آیا این باز نشستگان لیاقت شان این است؟

نیازمندی ها