jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۷۸۳۶   ۱۲ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان گفت: براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، برنامه تلویزیونی «چریکه شو» دارای 98 درصد بیننده و بیش از 90درصد رضایتمند‌ی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان‌های رسانه ملی، ابوالقاسم امان‌اللهی، با بیان این که یکی از مأموریت‌های اساسی مراکز صداوسیما در استان‌های مختلف هدایت افکارعمومی براساس فرهنگ بومی و اسلامی است، به برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند در این حوزه اشاره کرد و گفت: یکی از این برنامه‌ها که با استقبال گسترده‌ای هم مواجه شده و شمار بینندگان آن فراتر از استان، به مناطق همجوار و حتی کشورهای خارجی رفته، «چریکه شو» است.

وی ادامه داد: طیف وسیعی از مردم از نوجوانان گرفته تا افراد بالای 60 سال به عنوان خوانندگان غیرحرفه‌ای در این برنامه حضور می‌یابند و مخاطبان آن هم مربوط به گروه سنی خاصی نمی‌شوند.

امان‌اللهی با بیان این که موسیقی اصیل کردی به عنوان یکی از محورهای اساسی این برنامه انتخاب شده است، خاطرنشان کرد: حراست از فرهنگ و موسیقی بومی در مقابل آهنگ‌های مبتذل و بی‌هویت وارداتی و همچنین پاسخگویی به ذائقه و نیازهای فرهنگی مخاطبان، دلیل این انتخاب بوده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر و براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته، برنامه تلویزیونی «چریکه شو» دارای 98 درصد بیننده و رضایت‌مندی بالای 90 درصد در سطح استان است؛ از جمله دلایل این امر توجه به فرهنگ بومی و اصیل و پرهیز از برنامه‌سازی یکجانبه بوده؛ زیرا از نظرها و پیشنهادهای مردمی هم در ساخت آن بهره گرفته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر