مجموعه تلویزیونی دور دست ها امروز به اتمام می رسد.
کد خبر: ۸۷۷۲۹۶
امروز پایان تصویربرداری سریال «دور دست ها»

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، تهیه کننده این سریال با اعلام این خبر افزود: امروز دهم بهمن آخرین روز تصویربرداری سریال دور دست ها است و در سکانس پایانی که درساحل فرح آباد جویبار قرار دارد، قرار است دانیال حکیمی و فرشته سرابندی مقابل دروبین بروند.

فریبا توکلی در توضیح سکانس پایانی گفت: سیمین با بازی فرشته سرابندی وارد کلبه قدیمی کنار ساحل می شود ولی رسول با بازی دانیال حکیمی را نمی بیند، او پرده کلبه را کنار می زند و می بیند رسول نزدیک ساحل و در کنار آتش نشسته و به دوردست ها نگاه می کند، او با عجله به سمت رسول رفته و ...

این تهیه کننده ادامه داد: امشب همچنین در پلانی که فلاش بک به 28 سال قبل هست، سکانسی را که نادر (مختار سائقی) انبار قدیمی جاج یونس (پدر رسول) را به آتش کشیده است، فیلمبرداری می شود.

توکلی همچنین با اشاره به اینکه تاکنون 1500 دقیقه «راف کات» سریال تهیه شده است اظهار داشت: تدوین اولیه همزمان در مکان فیلمبرداری در حال انجام است و تقریبا همه قسمت ها آماده شده، فقط ظریف کاری ها و گنجاندن تصاویر میانی مانده است که با تدوین نهایی سریال که زیر نظر مستقیم جواد ارشاد کارگردان پروژه انجام خواهد شد، مجموعه دوردست ها آماده پخش می شود.

او با بیان این که گروه فردا عازم تهران می شوند یادآور شد: شکر خدا دیروز و امروز هوا در شمال کشور خیلی خوب است و گروه در کنار ساحل خزر در حال ضبط سکانس های پایانی می باشند.

توکلی درباره تعداد قسمت های سریال دور دست ها هم گفت: براساس طرح اولیه 26 قسمت برای این سریال در نظر گرفته شده بود که این تعداد افزایش یافته و در نهایت تعداد قسمت ها بین 35 تا 40 قسمت خواهد شد و البته این بستگی به مونتاژ و تایم هر قسمت خواهد داشت.

تهیه کننده سریال دور دست ها همچنین از زحمات و حمایت های آقای شریعت پناهی سرپرست شبکه یک و سیفی آزاد مدیرگروه فیلم و سریال این شبکه در طول مدت تصویربرداری تشکر کرد و گفت: بدون حمایت این عزیزان ما در ساخت این مجموعه با مشکل مواجه می شدیم.

توکلی در پایان درباره شرایط جسمانی جمال اجلالی هم گفت: الحمدلله وضعیت جسمانی آقای اجلالی خوب است بطوریکه پزشک معالج او مصرف آب میوه را تجویز کرده و خانواده ایشان هم از زمان بیماری در منطقه و در کنار ایشان هستند و هم من و هم عوامل تولید هر روز پیگیر وضعیت بهبودی و مراحل درمانی ایشان در بیمارستان بوعلی سینا هستیم. مجموعه تلویزیونی «دور دست ها» به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا توکلی محصول مشترک شبکه یک سیما و سازمان ملی استاندارد است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها