مردی برای رسیدن به زن مورد علاقه‌اش، نقشه قتل شوهر او را طراحی و اجرا کرد تا سرنوشتش را با چوبه دار گره بزند.
کد خبر: ۸۷۷۲۳۶
مرد جوان قربانی خیانت همسرش شد

به گزارش جام‌جم ، رسیدگی به این پرونده از دهم مرداد سال گذشته و همزمان با کشف جسد مرد جوانی در جاده تخت رستم حوالی شهریار در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. ماموران در بررسی‌های خود متوجه شدند این مرد بر اثر سقوط از پل به داخل دره جان باخته است.

جسد پس از بررسی‌های مقدماتی به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای شناسایی هویت این مرد آغاز شد. دو روز پس از کشف جسد مردی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن مرموز پسرش به نام غلام خبر داد که با بررسی این شکایت مشخص شد، جسد کشف شده متعلق به غلام است. این مرد پس از شناسایی جسد پسرش گفت: غلام نگهبان یک کارخانه بود و از مدتی قبل با همسرش اختلاف داشت. زنش به نام لیدا قصد طلاق داشت که پسرم مخالفت می‌کرد. مطمئن هستم عروسم مرتکب قتل غلام شده است.

ماموران با این شکایت، تحقیقات را روی لیدا متمرکز کرده و متوجه شدند او از مدتی قبل به صورت پنهانی با مرد جوانی به نام محمد در ارتباط است.

با کشف این سرنخ، زن و مرد جوان دستگیر شدند که محمد در بازجویی مقدماتی به قتل اعتراف کرد و گفت: حدود شش ماه قبل با غلام آشنا شده و به خانه‌اش رفت و آمد داشتم. در جریان این رفت و آمدها به زن او علاقه‌مند شده و ارتباط ما شکل گرفت. غلام سد این رابطه بود و برای ازدواج باید او را از سر راه برمی‌داشتیم. روز حادثه به بهانه گردش، غلام را به جاده تخت رستم برده و با خودرو چند بار از روی او رد شدم. بعد هم برای این که از مرگش مطمئن شوم، او را از روی پل به داخل دره انداختم.

لیدا هم با اعتراف به ارتباط پنهانی با محمد مدعی شد، من از ماجرای قتل بی‌خبر بودم و هیچ نقشی در این ماجرا نداشتم. با تکمیل تحقیقات، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و قضات دادگاه پس از محاکمه متهمان، محمد را به قصاص و شلاق و لیدا را هم به شلاق محکوم کردند.

با اعتراض متهمان به حکم مجازاتشان، پرونده به شعبه هفتم دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات حکم مجازات را تائید کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
ناشناس
-
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
۰
۰
چرا باید مرتب از این قبیل حوادث تكرار شود دادن آگاهی پایبندی به اخلاق می تواند از بروز این حوادث جلو گیری كند
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها