jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۸۷۴۶۱۷ ۳۰ دی ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۵

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران، چهارشنبه 30 دی ماه، ساعت 19 مهمان برنامه «اقتصاد ایران» می‌شود.

رئیس اتاق اصناف ایران مهمان برنامه اقتصاد ایران

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، رئیس اتاق اصناف ایران و دکتر قاسم نوده فراهانی کارشناس اقتصادی با موضوع نقش بخش خصوصی در فضای پسابرجام به استودیوی اقتصاد ایران می‌آیند و درباره آن به بحث و تحلیل می‌پردازند.

برنامه «اقتصاد ایران» کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیماست که به تهیه‎‌کنندگی محسن رفیعی و اجرای علی پاکزاد و احمد نعیمی، روزهای زوج، ساعت 19 از شبکه تهران پخش می‌شود.

این برنامه درباره اقتصاد کلان، اقتصاد توسعه و اقتصاد مقاومتی با مخاطبان صحبت می‎کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر