jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۶۵۶۷۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اگر سیگاری نیستید، سیگاری‌ها را مطلع کنید و اگر سیگاری هستید فقط 2000 تومان به درمان کودکان سرطانی اختصاص دهید!

چندروزی است که خبر یک کمپین جدید در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و بهانه آن بودجه روزانه مصرف سیگار در ایران است. به گزارش پول‌نیوز، در ایران روزی 32 میلیارد تومان سیگار دود می‌شود که سهم هر پاکت سیگار در آن 2000 تومان تخمین زده می‌شود که این مبلغ معادل هزینه درمان 200 کودک سرطانی است. در توضیح این کمپین نوشته شده: در شب یلدای امسال بودجه مصرف یک روز سیگار خود را به درمان کودکان سرطانی اختصاص دهید تا مبلغ کافی برای تامین هزینه درمان 200کودک سرطانی بیمارستان محک تامین شود. این کمپین که با عنوان «یلدای امسال» در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود با حمایت هنرمندان و افراد سرشناس هم روبه‌رو شده و آنها هم از طرفدارانشان برای شرکت در این کمپین دعوت کرده‌اند. این اقدام که با شعار «مسئولیت اجتماعی؛ مسئولیت همگانی» به راه افتاده و بازتابی هم در میان خارجی‌ها داشته است تا جایی که برخی آنها با انتشار ویدئوهایی از دیگران خواسته‌اند با تخصیص فقط 50 سنت (2000 تومان) در این طرح اجتماعی مشارکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر