jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۶۵۵۲۱ ۲۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۹

سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: تا پایان وقت اداری امروز ۱۴۷ داوطلب برای انتخابات خبرگان رهبری و همچنین ۸۴۵ داوطلب برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

ثبت نام ۹۹۲ نفر برای خبرگان و مجلس ؛ تاکنون

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ حسینعلی امیری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: 845 داوطلب انتخابات مجلس امروز به وزارت کشور و 207 حوزه اصلی مراجعه و اقدام به نام نویسی کردند که از این تعداد مدارک 421 نفرشان تکمیل و مدارک 424 نفر از آنها هم در حال تکمیل شدن است.

وی افزود: جوانترین داوطلب انتخابات مجلس متولد 1366 و مسن ترین آنها با 92 سال سن متولد 1302 است و بیشترین ثبت نام ها در این حوزه ها نیز مربوط به استان تهران است.

سخنگوی وزارت کشور همچنین گفت: امروز 147 داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در وزارت کشور و 31 فرمانداری مراکز استان اقدام به ثبت نام کردند که پرونده 94 نفر از آنان تکمیل و مدارک 53 نفر از آنها هم در حال تکمیل شدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر