jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۶۱۷۷۹   ۱۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۰

سایت بین المللی گل اقدام به معرفی و انتخاب برترین بازیکنان تاریخ از طریق نظرسنجی کرد که در این نظرسنجی لیونل مسی عنوان برترین بازیکن تمام دوران تاریخ را به دست آورد.

مسی ، برترین بازیکن تاریخ فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی از سوی سایت بین المللی گل برترین بازیکن تاریخ لقب گرفت. در حالی که اسطوره های بی بدیل دیگری نظیر دیه گو مارادونا، زین الدین زیدان، یوهان کرایف، کریستیانو رونالدو، فرانس بکن بائر و ... دیگر کاندیداهایی بودند این مسی بود که با کسب 52 درصد آرا این عنوان را در نظرسنجی یاد شده به خود اختصاص داد.

رونالدو در این نظرسنجی دوم شده است.

این دو قرار است به زودی به زوریخ بروند تا در مراسم اهدای توپ طلا به برترین بازیکن سال 2015 شرکت کنند. توپ طلا به احتمال فراوان به لیونل مسی خواهد رسید و حتی پیش بینی می شود رونالدو مقام دوم را هم از دست بدهد و با واگذاری توپ نقره ای به نیمار به عنوان نفر سوم فوتبال جهان در سال 2015 معرفی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها