jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۶۰۱۸۲   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۵

مهمان دعوت کردند و لبخند صمیمیت زدند اما توی مشت گره کرده پنهان شان ، خنجر بود. برای مهاجرهای سوری مرثیه خواندند و اشک ریختند و از جسد های به آب داده کودکان شان عکس گرفتند اما حالا بچه هایی از جنس همان بچه های مرده را پشت مرزهای شان در سرمای زمستان آواره نگه داشته اند.

پنجه در پنجه مرگ، رنج بی وطنی+گزارش تصویری

به گزارش جام جم آنلاین، حملات پاریس و سرهم کردن اخباری که می گویند دو نفر از تروریست ها در لباس پناهجویان سوری به اروپا سفر کرده اند در کنار حرف های دونالد ترومپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا که ماجرای سفر مهاجران سوری را به داستان اسب تروا تشبیه کرد، بالاخره گزک دست اروپایی ها داد تا به مهاجران سخت بگیرند.

این عکس ها، پناهجویان سوری را پشت سد مرزهای یونان – مقدونیه نشان می دهد . کشورهای حوزه بالکان در هفته های اخیر و بویژه پس از حمله پاریس بیش از پیش شرایط را برای پناهجویان آواره کشورهای جنگ زده دشوار کرده اند به طوری که بسیاری از آنان پشت مرزها سرگردان شده اند و در شرایطی اسفناک برای پذیرفته شدن ، انتظار می کشند.

مریم یوشی زاده - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر