jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۶۰۱۸۲   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۵

مهمان دعوت کردند و لبخند صمیمیت زدند اما توی مشت گره کرده پنهان شان ، خنجر بود. برای مهاجرهای سوری مرثیه خواندند و اشک ریختند و از جسد های به آب داده کودکان شان عکس گرفتند اما حالا بچه هایی از جنس همان بچه های مرده را پشت مرزهای شان در سرمای زمستان آواره نگه داشته اند.

پنجه در پنجه مرگ، رنج بی وطنی+گزارش تصویری

به گزارش جام جم آنلاین، حملات پاریس و سرهم کردن اخباری که می گویند دو نفر از تروریست ها در لباس پناهجویان سوری به اروپا سفر کرده اند در کنار حرف های دونالد ترومپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا که ماجرای سفر مهاجران سوری را به داستان اسب تروا تشبیه کرد، بالاخره گزک دست اروپایی ها داد تا به مهاجران سخت بگیرند.

این عکس ها، پناهجویان سوری را پشت سد مرزهای یونان – مقدونیه نشان می دهد . کشورهای حوزه بالکان در هفته های اخیر و بویژه پس از حمله پاریس بیش از پیش شرایط را برای پناهجویان آواره کشورهای جنگ زده دشوار کرده اند به طوری که بسیاری از آنان پشت مرزها سرگردان شده اند و در شرایطی اسفناک برای پذیرفته شدن ، انتظار می کشند.

مریم یوشی زاده - خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر