jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۶۰۰۴۴   ۰۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در برنامه روز آمد شبکه پنج سیما از به آب انداختن ناوشکن پیشرفته سهند در ماه های آینده خبر داد. همچنین در پایان این برنامه که در آن از اولین تصویر ناوشکن سهند رونمایی شد، لوح سپاس شبکه پنج (شبکه اقتصاد سیما) به پاس نقش نیروی دریایی در تضمین امنیت اقتصاد دریا، به امیر دریادار سیاری اهدا شد.

در همین راستا دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنان پیش از خطبه‌های دیروز نماز جمعه تهران گفت: نیروی دریایی تمام تحرکات را در آب‌های مجاور خود تحت نظر داشته و آمادگی مقابله با هر تجاوزی را دارد. به گزارش نسیم، او در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: امنیت بیش از 3000 کشتی را در خلیج عدن تامین کرده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر