jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۷۹۹۵   ۳۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شش مرد افغان که با انگیزه مرموز پس از بستن دست و پای دو جوان ایرانی آنها را هدف ضربات چاقو قرار داده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 چهارشنبه گذشته مسئولان بیمارستان شهدای تجریش در تماس با پلیس از مرگ پسری جوان به علت اصابت چاقو و زخمی شدن دوست او خبر دادند.

با حضور ماموران کلانتری تجریش در بیمارستان، آنها با جسد پسری 27 ساله به نام حامد روبه‌رو شدند که ضربه‌های چاقو به سینه‌اش اصابت کرده بود. پسر 33 ساله همراهش نیز به علت اصابت چاقو به سینه‌اش به اتاق عمل منتقل شده بود که با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت.

با اعلام موضوع به تیم جنایی و حضور آنها در بیمارستان، تحقیقات از مرد 37 ساله‌ای که همراه آنها بود، آغاز شد.

مرد جوان که خودش را میلاد معرفی ‌کرد در مورد علت مرگ دوستش گفت: ما ساکن شهرستان نوشهر هستیم. چند روز قبل حامد نزد من آمد و گفت قصد خرید خودرو از یک تبعه افغان در تهران را دارد. ظهر امروز همراه حامد و دوست دیگرمان قاسم به تهران آمدیم. ساعتی قبل به خانه فروشنده در میدان تجریش رفتیم. در آنجا مرد افغان که سرایدار خانه ویلایی بود خود را فروشنده خودرو معرفی کرد. دقایقی بعد از صحبت در مورد قیمت خودرو پنج مرد افغان که خود را دوست فروشنده معرفی می کردند وارد خانه شدند. من برای خرید شام از خانه بیرون رفتم . وقتی بازگشتم متوجه سر و صدا از داخل ویلا شدم. مرد افغان و دوستانش هم از در شمالی خانه فرار کردند.

وی اضافه کرد: وقتی وارد پذیرایی شدم صحنه برایم قابل باور نبود مردان افغان دست و پای دو دوستم را بسته و با چاقو آنها را مجروح کرده بودند. سریع با اورژانس تماس گرفتم. وقتی هر دوی آنها را به بیمارستان رساندیم متوجه شدم حامد جانش را از دست داده و قاسم نیز حالش وخیم است.

با اظهارات دوست مقتول، او به علت تناقض گویی بازداشت شد. در ادامه، تیم جنایی به محل جنایت رفته و متوجه شدند مرد افغان از چند سال قبل به عنوان سرایدار در خانه ویلایی مشغول به کار بوده است.

با شناسایی هویت مرد افغان، تیمی از کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی به دستور احمد بستان زاده، بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقاتشان را برای شناسایی و دستگیری عاملان جنایت آغاز کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

حضور هوشمندانه مردم در انتخابات

جمهوری اسلامی ایران دارای یک نظام مردم‌سالار دینی است و محصول انقلاب اسلامی ایجاد بزرگ‌ترین نظام دموکراتیک بر‌مبنای تفکر اسلامی در سطح دنیاست.

شعار زدگی در بهداشت و درمان

شعار زدگی در بهداشت و درمان

دیروز رئیس‌جمهوری گفت کارنامه هشت سال فعالیت دولت در زمینه بهداشت و درمان از زمان هخامنشیان تاکنون بی‌نظیر بوده است.

مشارکت مبنای اقتدار کشور

مشارکت مبنای اقتدار کشور

یک: انتخابات ۲۸خرداد از طرفی فریضه شرعی، ملی و حق قانونی آحاد ملت و از طرفی خروش عمومی و مصونیت بخش مردم بصیر ایران اسلامی در برابر دسیسه دشمنان است و از سوی دیگر مایه حفظ اعتبار نظام، تحکیم هرچه بیشتر آرمان‌های اصیل نظام اسلامی و منشأ خیرات و برکات ملموس در کشور است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر