jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۵۶۸۲۲   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۲۰:۱۹

رئیس سیا اعلام کرد که حملات تروریستی داعش به پاریس تنها ماموریت آنها نبوده و حملات بیشتری در دستور کار این گروه قرار دارد.

داعش عملیات‌های تروریستی دیگری انجام می دهد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، جان برنان مدیر سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) روز دوشنبه هشدار داد حملات پاریس احتمالا یک «اتفاق استثنایی» نبود و وی انتظار دارد داعش عملیات بیشتری را در دست اقدام داشته باشد.

برنان در یک اندیشکده در واشنگتن اعلام کرد: «دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی هم اکنون به شدت تلاش می کنند تا ببینند چه کار دیگری می توانند به منظور برملا کردن آن، انجام دهند».

رئیس سیا اعلام کرد حملات جمعه شب افراد مسلح در قلب پایتخت فرانسه به دقت طراحی و اجرا شد.

وی افزود: «این کاری نبود که ظرف چند روز انجام شود. این کاری است که در طول چند ماه به دقت و به طور سنجیده برنامه ریزی شده بود از این لحاظ که آنها، عواملی، سلاح، مواد منفجره و کمربندهای انتحاری داشتند».

وی گفت: «من پیش بینی می کنم که این تنها عملیاتی نیست که داعش در دست اقدام دارد».

دست کم 129 نفر در حملات تقریبا همزمان دست کم هشت فرد مسلح در یک ورزشگاه، یک سالن کنسرت و چندین رستوران در پاریس کشته شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر